Office 365 Education je kolekce služeb, která umožňuje spolupráci na školní práci a její sdílení. Je k dispozici zdarma učitelům aktuálně zaměstnaným v akademických institucích a studentům, kteří v tuto chvíli některou akademickou instituci navštěvují. Služba zahrnuje Office Online (Word, PowerPoint, Excel a OneNote), úložný prostor o velikosti 1 TB na OneDrivu, Yammer a sharepointové weby.

Učení kdykoli a kdekoli

Tvorba, organizace a spolupráce kdekoli – na počítači, tabletu nebo telefonu.

Nové způsoby tvorby a sdílení

Bohaté, interaktivní učení s jedinečnými a flexibilními nástroji pro spolupráci.

Vždycky aktuální

Přístup k nejnovějším verzím aplikací Office, funkcí a služeb.

Ušetříte

Služba Microsoft Office 365 Education je pro školy zcela ZDARMA. Pro učitele i pro žáky.

Office k dispozici vždy a všude

Pracujte kdekoli, kdykoli a na libovolném zařízení. Office 365 můžete použít, kdykoli si vzpomenete.

Organizace a sdílení práce

Zorganizuje všechny svoje výukové materiály do jednoho digitálního poznámkového bloku. Vytvořte atraktivnější, interaktivní obsah, na kterém můžete snadno spolupracovat se studenty a kolegy.

Proměna nápadu na příběh

Vytvořte a sdílejte interaktivní výukové materiály, prezentace a projekty. Pomocí textu, obrázků, videí a dalších věcí vám Sway pomůže vytvořit návrhy s profesionálním vzhledem.

Office ve vzdělávání

Studenti a učitelé získají online verze Wordu, PowerPointu, Excelu a OneNotu. Školy mohou získat pro žáky i učitele ZDARMA plné verze aplikací Office až pro 5 počítačů PC nebo Mac.

Ukládání, sdílení a spolupráce

Využijte 1 TB úložného prostoru na OneDrivu k ukládání a sdílení domácích úkolů, poskytování zpětné vazby a ke spolupráci s ostatními v reálném čase – i na cestách, ze všech zařízení.

Propojení a stálý kontakt

Pořádejte online lekce, konference mezi učiteli a rodiči a další aktivity se zvukem a videem na jakémkoli zařízení. Stačí jediným kliknutím spustit sdílení obrazovky a HD videokonferenci.

Sdílení školních prací

Vytvořte si jedinečný profil a zobrazujte a sdílejte svoji nejlepší práci online – včetně neomezeného množství powerpointových prezentací, wordových a excelových dokumentů, souborů PDF a swayů.

Oživení dat

Přetvořte školní data na bohaté vizuály a interaktivní sestavy. Zorganizujte a sdílejte informace, abyste se mohli ve svojí instituci zaměřit na to, na čem záleží nejvíc.

Nové informace

Nechte si zobrazit přizpůsobený obsah ze služeb Office 365. Delve vám ukáže, jak mezi sebou vy i ostatní učitelé komunikujete a sdílíte dokumenty.

Organizace týmové práce

Společná práce už nemusí být zmatek. Planner zjednoduší tvorbu a sdílení učebních plánů, organizaci a přiřazování úkolů třídám a konverzaci o tom, na čem zrovna pracujete.

Projekty pohromadě

Spolupracujte na projektech se zaměstnanci školy pomocí týmových webů, které vám pomáhají uspořádat související dokumenty, poznámky, úkoly a konverzace.

Školní sociální prostředí

Díky zabezpečené privátní sociální síti budete stále ve spojení. Nástroje jako Yammer umožňují spolužákům a vyučujícím být kdykoli v kontaktu, otevřeně komunikovat a lépe porozumět probíraným tématům.

Školní videoportál

Spravujte videa vaší organizace bez většího úsilí. Office 365 Video je místo, kde celá škola nahrává, sdílí a vyhledává videa a zajišťuje jejich bezproblémové přehrávání na různých zařízeních.

Chcete získat další informace, ceny, možné slevy či požádat o osobní schůzku, nebo předvedení produktů Office 365?

Vyzkoušet Office 365 Education

Chcete nezávazně a zdarma vyzkoušet služby Office 365 Education?