Softwarové licence

Licencování software všeobecně není jednoduchá záležitost a bývá častým problémem i u zákazníků, kteří se domnívají, že v jejich organizaci je vše v pořádku. Nabízíme proto poradenství, které klientům pomůže v řešení otázek spojených se softwarovými licencemi a vyřeší tak jejich problémy jednou pro vždy.

Námi nabízená řešení v sobě zahrnují jak trvalé licence, tak zajištění licencí formou pronájmu, které je z hlediska ceny, jednoduchosti a správy licencí velmi výhodné. Navíc s sebou přináší mnoho benefitů například Microsoft Office 2016 Professional Plus pro učitele, zaměstnance i žáky zcela zdarma.

Finance

Pronájem licencí je financován na počet vyučujících, náklady jsou tedy nižší, než-li při nákupu software pro každé zařízení.

Jednoduchost

Správa licencí v licenčním programu OVS-ES je velmi jednoduchá. Jedna licence. Jedna faktura. Všechna zařízení.

Správa

Všechny pořízené licence je možné spravovat z jednoho místa, kde jsou k dispozici jak ISO soubory ke stažení, tak klíče pro hromadnou aktivaci.

Benefity

Díky smlouvě OVS-ES máte k dispozici vždy poslední verze produktů, kancelářský balík pro všechny učitele, zaměstnance a žáky zdarma, služby Office 365 Education zdarma a další.

Zjistit více informací

Chcete získat další informace o softwarových licencích?

Tomáš Bazalík

péče o zákazníky