Chromebooky

Spouštění během několika sekund, tisíce aplikací, vestavěná antivirová ochrana a vaše data v cloudu.

Acer Chromebook Spin 514

Acer Chromebook Spin 514 je ideální volbou pro uživatele streamující obsah nebo pro ty, kdo pracují a učí se z domova. Jde o první chromebook od Aceru s mobilními procesory AMD Ryzen™ 3000 řady C a grafikami AMD Radeon™ pro vysoký výkon, rychlé spouštění a dlouhou výdrž na baterii. Chromebook Spin 514 tak lze snadno vzít kamkoli díky hmotnosti pouhých 1,55 kg a tloušťce jen 17,35 mm. Navíc se může pochlubit až 10hodinovou výdrží na baterii. Chromebook Spin 514 také přichází s až 16 GB paměti DDR4 a až 256GB úložištěm.

Pro vysoký výkon poháněn procesory AMD

Acer Chromebook Spin 514 je prvním modelem od Aceru, který využívá nejnovější generaci vysoce výkonných mobilních procesorů AMD Ryzen™. Mobilní procesory založené na výkonné architektuře „Zen“ zajišťují konzistentní odezvu, rychlé nabíhání notebooku a dlouhou výdrž na baterii. Díky tomu je na novém chromebooku vše svižné, ať už jde o streamování obsahu, využívání více aplikací současně, anebo běh kancelářských nástrojů pro vysokou produktivitu. Nový chromebook může dokonce pomoci uživatelům řešit i náročnější projekty do práce či školy, jako je úprava videa či programování.

Chromebook Spin 514 je také vybaven nejmodernější grafikou AMD Radeon™ pro lepší hraní, streamování a tvorbu obsahu. Modely se čtyřjádrovými procesory AMD Ryzen 7 3700C nebo Ryzen 5 3500C budou vybaveny výkonnou integrovanou mobilní grafikou AMD Radeon™ Vega.
Energeticky úsporné procesory AMD přispívají k tenkému a lehkému designu. Chromebook Spin 514 tak lze snadno vzít kamkoli díky hmotnosti pouhých 1,55 kg a tloušťce jen 17,35 mm. Navíc se může pochlubit až 10hodinovou výdrží na baterii. Chromebook Spin 514 také přichází s až 16 GB paměti DDR4 DRAM a až 256GB úložištěm.

Konvertibilní konstrukce s odolností na armádní úrovni

Elegantní tělo notebooku Acer Chromebook Spin 514 je vyrobeno z eloxovaného pískovaného hliníku a na horním krytu i touchpadu bylo opatřeno stylovým vzorem. Nejenže tento chromebook skvěle vypadá, ale je také neuvěřitelně odolný. Může se pochlubit odolností na armádní úrovni (v souladu s americkými standardy MIL-STD 810H1 2); jeho vyztužené kovové tělo odolá promáčknutí, otřesům i korozi. Bylo navrženo tak, aby přežilo pád z výšky až 122 cm a zátěž až 60 kg směrem dolů na víko, takže uživatelé nemusí ztrácet čas starostmi o poškození chromebooku a více se tak soustředit na úkol, který mají vyřešit.

Jeho 14″ dotykový IPS7 displej s rozlišením Full HD překrývá sklo Corning Gorilla Glass, takže odolává poškrábání a umožňuje snadné ovládání. Živý obraz ještě více vynikne díky štíhlým bočním rámečkům o šířce 6,1 mm, které mají zásluhu na 78% poměru velikosti obrazovky k tělu notebooku. Volitelně podsvícená klávesnice navíc poskytuje vyšší produktivitu za různých světelných podmínek a nabízí konkávní kryty kláves, které se pohodlně používají, což má za následek celkově lepší zážitek z psaní na klávesnici.

Zařízení má konvertibilní konstrukci a jeho víko tak lze otočit o celých 360°. Díky tomu je možné jeho dotykový displej využívat ke spolupráci, sdílení, prezentaci nebo psaní v různých prostorech a prostředích. Zařízení je k dispozici je ve třech barevných provedeních: stříbrném Pure Silver, šedém Steel Gray a zeleném Mist Green.

Nejnovější porty a Wi-Fi pro neustálé připojení

Tento nový chromebook má dva porty USB typ C, oba s podporou USB 3.2 Gen1 (až 5 Gb/s), rozhraním DisplayPort přes USB-C a USB nabíjením. Také je vybaven dvěma klasickými porty USB 3.2 Gen1, z nichž je jeden neustále napájen, a čtečkou paměťových karet MicroSD. Vybrané modely Acer Chromebook Spin 514 mají také port HDMI pro pohodlné připojení k projektorům během schůzek a školení.

Acer Chromebook Spin 514 je ideálním zařízením pro udržování kontaktu s kolegy, spolužáky a přáteli. Dvojice integrovaných stereofonních reproduktorů zajišťuje skvělou zábavu i videohovory, zatímco dvojice mikrofonů efektivně odděluje zvuk od šumu, aby zajistila jasnější zvuk během videohovorů, čisté nahrávání zvuku a videa, a také podporu integrovaného Asistenta Google. Dvoupásmová Wi-Fi 5 (802.11a/b/g/n/ac) s technologií 2×2 MU-MIMO poskytuje rychlé a spolehlivé bezdrátové připojení pro konzistentní streamování během videochatů pomocí HD webkamery. Bluetooth 5.0 pak přináší pohodlný způsob připojení periferních zařízení.

Zjistit více informací

Chcete zjistit další informace nebo získat nabídku na chromebooky pro školy?

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Váš dotaz k Chromebookům

  Tomáš Bazalík

  Prodejce chromebooků

  bazalik@trollcomputers.cz

  774 186 752