Školní sítě

Pro vzdělávací instituce nabízíme návrhy, realizaci a servis drátových i bezdrátových sítí. Pro realizaci využíváme pouze kvalitní, značkové produkty Cisco, Cisco Meraki, Hewlett Packard, Aruba, Ubiquiti. Tyto produkty se vyznačují vysokou spolehlivostí a bezpečností, což jsou vlastnosti klíčové pro síťové prvky jak drátové, tak zvláště bezdrátové. Naše společnost nabízí vše pro malé  pobočkové sítě, přes centrální a kampusová řešení až po zařízení spravovatelná z cloudu, jejichž výhoda je, zvláště díky centralizované konzoli,  v jednotné správě bez ohledu na rozsah, či pobočky organizace.

Všechny drátové sítě nyní navrhujeme minimálně s rychlostí 1Gb a s plně spravovatelnými přepínači pro maximální bezpečnost. Bezdrátové sítě jsou navrhovány s ohledem na rychlý rozvoj mobilních zařízení tak, aby nedocházelo k přetěžování jednotlivých přístupových bodů. Tomu předchází důkladný průzkum prostředí, ze kterého při návrhu vycházíme.

V neposlední řadě přinášíme řešení bezpečnosti sítě díky kvalitním firewallům, které umožňují rychlé a bezpečné připojení k internetu, realizaci VPN tunelů, případně filtrování či blokování webových stránek s nevhodným obsahem.

Hlavní pilíře námi navrhovaných a realizovaných sítí.

~

Bezpečnost

Ta je u bezdrátových i drátových sítí na prvním místě. Řešení pro VPN tunely.

Rychlost

Návrhy jsou připravovány s ohledem na propustnost všech prvků.

Spravovatelnost

Jednoduchá, ale kvalitní správa je klíčem k oboustranné spokojenosti.

Cena

To vše s přihlédnutím k rozpočtu, který u vzdělávacích institucí není nikdy velký.

Chcete získat další informace o návrhu, realizaci, či správě počítačových sítí?

bazalik@proskola.cz