Hewlett Packard OfficeJet Pro 9010

Revoluční chytrá tiskárna, která splní veškeré vaše požadavky. Ušetřete čas díky službě Smart Tasks. Využívejte automatický oboustranný tisk i skenování, bezproblémové připojení a nejlepší zabezpečení HP ve své třídě. Navíc můžete tisknout a skenovat z telefonu.

Enormní úspora času
Eliminujte kroky v opakujících se úkolech díky službě Smart Tasks. Skenujte do cloudu, e-mailu a dalších umístění pouhým kliknutím. Vytvářejte na telefonu nebo tiskárně upravitelné dokumenty s možností vyhledávání díky službě Smart Tasks. Plňte pracovní úkoly rychle a bezobslužně díky automatickému podavači na 35 stran. Využívejte automatický oboustranný tisk a skenování.

Možnost práce odkudkoli 
Využívejte cloudový tisk přes síť Wi-Fi™ nebo mobilní síť a tiskněte odkudkoli. Získejte na smartphonu rychlý přístup k dokumentům i obrázkům a jejich tisku ze služeb Dropbox a Disk Google. Dosáhněte vysoce kvalitního skenování a sdílejte obsah přes Dropbox, Disk Google, e-mail nebo cloud prakticky odkudkoli.

Nejlepší zabezpečení HP ve své třídě, spolehlivá připojení 
Omezte prodlevy díky rozhraní Wi-Fi™ s funkcí samoopravení, které poskytuje kvalitní připojení. Pořiďte si nejlepší zabezpečení HP ve své třídě a chraňte zařízení, data a dokumenty. Spolehněte se na podporu chatbota a užitečná upozornění aplikace HP Smart.

Objednávání inkoustu nebylo nikdy snazší
S originálními kazetami HP s vysokou výtěžností vytisknete více stran a nemusíte tak často měnit kazety. Vytvářejte grafiku v živých barvách a profesionální kvalitě, která je vhodná pro prezentace a využití v kanceláři. Využívejte sytý černý text pro veškeré firemní dokumenty.

Vytvářejte upravitelné dokumenty s možností vyhledávání
Díky službě Smart Tasks v aplikaci HP Smart můžete vytvářet upravitelné dokumenty s možností vyhledávání pouhým naskenováním z telefonu nebo tiskárny.

Okamžitá připravenost
Využívejte cloudový tisk přes síť Wi-Fi™ nebo mobilní síť.

Bezobslužné oboustranné automatické podávání
Plňte pracovní úkoly rychle a bezobslužně díky automatickému podavači na 35 stran. Využívejte automatický oboustranný tisk a skenování.

Specifikace:

  • Rychlost tisku: až 22 str.
  • Kvalita tisku: až 4 800 x 1 200 dpi
  • Připojení: USB, LAN, WiFi
  • Rozlišení skeneru: až 1200 dpi
  • Oboustranný tisk, skenování, kopírování
  • Bitová hloubka: 48 bit
  • Kompatibilita: Windows 10, 8.1, 8, 7; Mac OS X 10.11, 10.10, 10.9, 10.8;Linux.

MĚSÍCŮ ZÁRUKY ZDARMA

STRAN ZA MINUTU

Včetně tříleté záruky ZDARMA