IT služby

Péče o zákazníky v oblasti školství je velmi specifická svým přístupem i využíváním výpočetní techniky velkým množstvím uživatelů. Školská zařízení navíc mohou využívat mnoho různých výhod, které jim zaručují velké slevy, a nezřídka je pořízení produktů či služeb zcela zdarma. Příkladem mohou být například online služby Microsoft Office 365, či kancelářský software Microsoft Office. Naše společnost vyhledává tyto benefity a nabízí jejich řešení svým zákazníkům. Tento přístup a také znalost školního prostředí z hlediska specifických softwarů a informačních systémů, které jsou ve školách využívány, ale i spolupráce a řízení evropských projektů je klíčem k tomu, že si nás školy vybírají jako dlouhodobé servisní partnery a spoléhají se na naše široké znalosti z tohoto oboru.

Tato skutečnost nás navíc vedla k tomu, že naši pracovníci prochází školeními a certifikacemi specifickými pro oblast školství.  Jediní v Libereckém kraji, jsme tak certifikovanými prodejci pro vzdělávací instituce společností Microsoft i Adobe. Máme velké zkušenosti se školským software Bakaláři. Zákazník se díky tomu může spolehnout, že spolupracuje s opravdovými profesionály.

Proč zvolit outsourcing IT služeb?

Finance

Outsourcing služeb je levnější, než vlastní IT oddělení. Neplatíte mzdu, telefony, provoz.

Znalosti

Zkušenosti se správou více než patnácti mateřských , základních i středních škol jsou v případě předcházení či řešení jakéhokoliv problému nenahraditelné.

Zastupitelnost

V případě nemoci, či dovolené je vhodné spolehnout se na větší servisní tým.

Podpora

Telefonická i online podpora. Naši technici jsou Vám stále k dispozici.

Naši pracovníci navíc prochází školeními a certifikacemi všeobecnými i specifickými pro oblast státní správy a samosprávy. Zákazník se díky tomu může spolehnout, že spolupracuje s opravdovými profesionály. V naší společnosti pracuje několik Microsoft Certified Profesionálů. Můžeme se pyšnit vysokým hodnocením od našich partnerů například ESET Gold Partner, Hewlett Packard Silver Partner, Microsoft Authorized Education Silver PartnerSilver Small And Midmarket Cloud Solutions Microsoft Partner, Adobe Certified Reseller Education, Cisco Registered Partner a další.

Základní pilíře našich IT služeb.

Pravidelné údržby

Díky proaktivnímu přístupu předcházíme většině potencionálních problémů. Kontrolujeme, aby vaše zařízení byla v té nejlepší kondici.

Vzdálený přístup a dohled

Rychlé řešení servisních požadavků a monitorované prostředí sítí a serverů.

~

Bezpečnost

Maximální důraz na bezpečnost. Pravidelné kontroly průniku, antivirové testy a automatické zálohování.

Transparentnost

V našem elektronickém systému máte kompletní přehled o všech servisech.

Chcete získat další informace o IT službách pro školy, knihovny a muzea?

bazalik@proobec.cz