Softwarové licence

Licencování software všeobecně není jednoduchá záležitost a bývá častým problémem i u zákazníků, kteří se domnívají, že v jejich organizaci je vše v pořádku. Nabízíme proto poradenství, které klientům pomůže v řešení otázek spojených se softwarovými licencemi a vyřeší tak jejich problémy jednou pro vždy.

Námi nabízená řešení v sobě zahrnují jak licence trvalé (například Microsoft Office, Minecraft:Education Edition …), tak cloudové služby. Poradíme Vám s řešením Google WorkspaceMicrosoft 365, nebo Adobe Creative Cloud. Pro všechna řešení jsme autorizovanou společností a některý z našich pracovníků prošel potřebnými certifikacemi.

Finance

Pronájem licencí je výhodný, protože fakturace jsou rozložené do měsíčních, nebo ročních plateb. Často pak nejsou omezeny počty licencovaných zařízení.

Jednoduchost

Objednávka, přiřazování či odebírání cloudových licencí je velmi jednoduché, navíc je možné část administrace automatizovat.

Správa

Všechny pronajaté licence je možné spravovat z jednoho místa. Zde jsou k dispozici jak soubory ke stažení, tak změny nastavení služeb či přidělování licencí.

Benefity

Pronájem licencí je často doplněn benefity ve formě licencí pro žáky, nebo pro učitele bez dalších poplatků.

Chcete získat další informace o softwarových licencích?

bazalik@proskola.cz