ESET Secure Office

Chrání pracovní stanice (počítače, smartphony, tablety a souborové servery) před všemi typy hrozeb. ESET Secure Office poskytuje základní antivirovou ochranu firemních zařízení, jež je možné vzdáleně spravovat z jedné webové konzole.

ESET Endpoint Antivirus s oceňovanou technologií ESET NOD32® přináší na firemní počítače kvalitní detekci škodlivého kódu.

Díky nízkým systémovým nárokům a podpoře virtualizace nabízí počítače s nainstalovaným ESET Endpoint Antivirus koncovému uživateli dostatek výkonu k rychlé a plynulé práci.

S pomocí zcela nově navrženého, uživatelsky příjemného nástroje pro vzdálenou správu získáte kompletní přehled o bezpečnosti koncových stanic. S jeho pomocí je možné nastavovat bezpečnostní politiky, skenování, spravovat jednotlivé parametry a mít pod kontrolou zařízení, která jsou mimo firemní síť.

Produkty ESET Secure Office a Secure Office + jsou pro školy zvýhodněny slevou ve výši 50%

Antivirus a Antispyware

Odstraňuje všechny typy hrozeb, včetně virů, rootkitů, červů a spyware.

Podpora virtualizace

Metadata kontrolovaných souborů se ukládají, a v rámci daného virtuálního prostředí se již znovu nekontrolují, což má pozitivní dopad na rychlost skenování systému.

HIPS

Umožňuje de novat pravidla pro systémové registry, procesy, aplikace a soubory.
Chrání soubory před neautorizovanými změnami a detekuje hrozby na základě chování systému.

Exploit Blocker

Chrání často zneužívané aplikace jako jsou internetové prohlížeče, čtečky PDF, poštovní klienti nebo MS Office.

Chcete získat další informace o produktech společnosti ESET, nebo cenovou nabídku ?

bazalik@proskola.cz