Sada G Suite pro vzdělávání je nyní Google Workspace for Education Fundamentals – sada snadno použitelných nástrojů, které poskytují flexibilní a bezpečný základ pro vzdělávání, spolupráci a komunikaci.

Podpora pro každého člena vedení školy

Umožňuje školám inovovat ve velkém měřítku. Zajišťuje bezpečné a flexibilní produkty, které odpovídají rozvíjejícím se potřebám.

Pomáhá všem pedagogům

Poskytuje jednoduché nástroje, které usnadňují správu úkolů. Šetří drahocenný čas, aby se pedagogové mohli zaměřovat na podporu žáků a pomáhat jim dosáhnout plného potenciálu.

Vybavení pro každého žáka

Vytváří nástroje a zdokonaluje dovednosti, které žáci potřebují k úspěchu. Zaměřuje se na inkluzi a dostupnost – umožňuje se setkávat s žáky, ať už jsou kdekoli.

Vyvíjí se každý den

Sbírá zpětnou vazbu od tisíců pedagogů a na jejím základě vytváří a vylepšuje svá řešení. Zajišťuje, aby se nejnovější technologie uplatnily v nástrojích, které Google vytváří pro výuku a učení.

Služby k dispozici vždy a všude

Pracujte kdekoli, kdykoli a na libovolném zařízení. Google Workspace for Education můžete použít, kdykoli si vzpomenete.

Chcete získat další informace, ceny, možné slevy, požádat o osobní schůzku, nebo předvedení produktů Google Workspace for Education?

Vyzkoušet Google Workspace for Education

Chcete nezávazně a bez poplatku vyzkoušet služby Google Workspace for Education?